پزشکی و سلامتی

معرفی مقالات پزشکی

۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۸ ثبت شده است

سه شنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۸:۵۳ ب.ظ

اسهال چیست ؟

این بیماری بسیار معمولی و پر دردسر است که باعث می شود مدفوع از آب خارج شود و آبکی باشد با این هدف که بتواند به راحتی بدن را از بدن دور کند و شما باید چند مرتبه از رختشویی بازدید کنید. این شرایط می تواند جایی در محدوده 1 تا 2 روز داشته باشد.

 

از آنجا که باعث می شود کانال آب زیادی از بدن خارج شود ، می تواند قسمتهای زیادی از بدن را تخلیه کند و یک تهدید واقعی سعادت است. پس از آن ، نیاز به درمان و مراقبت دارد ، در غیر این صورت می تواند اثرات مختلفی را در بدن ایجاد کند و حتی می تواند در موارد اصلی باعث مرگ شود.

 

توضیحات مربوط به جدا شدن خودی ها

عامل اصلی این بیماری ، آلودگی است. آلودگی ها می توانند به صورت انگل ، بیماری و اشکال مختلف زندگی وارد بدن شوند و می توانند ساختار مربوط به معده و اندامهای مرتبط با معده را مختل کنند. یکی از مهمترین تکنیک های انتقال بیماری به بدن ، تخلیه آب و تغذیه آلوده به خصوص در هنگام توسعه است. در چنین شرایطی بدن شروع به رویارویی با این میهمانان ممنوع می کند و صادقانه بگویم جدا شدن از داخل محفظه ها بخشی از واکنش عادی بدن به مبارزه است.

در هر صورت ، با وجود رنگ آمیزی ، ریشه آن مورد نیاز است:

تحت تأثیر نامطلوب تأثیرگذاری از منابع مالی خاص

پاسخ برخی از داروها

به عنوان مثال ، بیماری روده ، ناتوانی کرون است

رادیوتراپی

پرکاری تیروئید

سندرم روده تحریک پذیر IBS

یک زن و شوهر تومور

دیابت

زیاد دویدن

مصرف الکل

سوء استفاده از نسخه های روده ای

ناسازگاری

فشار

علائم اجرا

علائم دویدن مطابق واقعیت و بروز علائم آنها به دو مرتبه منتقل می شود:

بدون عارضه

درهم

اجرا باور نکردنی است

درگیری هایی که همه ما برای طول زندگی خود تمرین کرده ایم درهم تنیده یا غیرقابل اثبات است. دوره این نوع جداشدن از خودی حدود 1 تا 2 روز است و به اندازه کافی تحت درمان قرار می گیرد. مهمترین واکنش های خودی های بدون عارضه رایگان عبارتند از:

مدفوع آزاد و آبکی

تورم و سوزش قلب

حساسیت لازم برای پاک کردن مدفوع را دارید ، بنابراین نگه داشتن آن دشوار است.

حالت تهوع و عود مجدد

مشکلات معده

ناکافی بودن

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ شهریور ۹۸ ، ۲۰:۵۳
milad gh
دوشنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۸، ۰۳:۳۶ ب.ظ

داروی خوب

به نظر می رسد مسائل مفیدی ایجاد شود ، دو منبع تغذیه تکان دهنده تر از مرغ هستند. این یک فکر شگفت آور است ، به وضوح. برای مدت طولانی مرغ به عنوان یک جایگزین بی نظیر مفید به جای گوشت قرمز تصور می شد - و یک مورد غیرقابل باور در آن - و استفاده از مرغ در طول قرن قابل توجه ضروری است. در هر صورت ، این مسائل عظیم خود را مطرح می کند. همانطور که در این شماره به یک سرگردانی می پردازید ، در مقایسه با چربی و کلسترول در مرغ مانند همبرگر یک میزان مقایسه ای وجود دارد. پاکسازی پوست به طور نامحسوس کمک می کند. مقدار کمی از چربی در خود گوشت است. مرغ نیز بهترین چاه چربی خطرناک در آمین آمین های آمین است. نقص از مرغ شروع می شود که به ویژه تحریک کننده است. همانطور که مرغ ها قصابی می شوند ، شکافهای خرد شده را با یک حیوان بالدار شروع کرده و سپس با آن شروع می کنید. اجسام مدفوع موجود در آبهای دوش برای خنک کردن اجساد پیشنهاد شده است. به طور صحیح هنگامی که "آب مرغ" از روی بسته روی آشپزخانه شما بیرون می رود ، می توان باور کرد که مرغها چیز عادی نیستند.

 

آنها آب ندارند. آنچه که با پاک کردن خود مرتب می کنید نوشیدنی ترکیبی از آب خنک کننده ، سرم مرغ و زباله است. همچنین ، یک قطعه شگفت انگیز به مقدار غیرقابل انکار اساسی از کود مرغ در گوشت خود باقی می ماند و مانند یک دستمال مرطوب هنگام مخزن لرز نگه داشته می شود. میکروارگانیسم ها در گذشته های نه چندان دور در بازار شروع می شوند. با کمال تعجب ، انگشت نگاری به دست آمده نشان داده است که میکروارگانیسم هایی که در چیزهای مرغ در بازارهای استاندارد عطسه می کنند ، در حدود 80 درصد از بیماری های دستگاه ادراری انسان در معرض خطر هستند. این میکروارگانیسم ها که اساساً قابل تشخیص نیستند ، یک قطعه باورنکردنی از زمان برای گاوها است ، زیرا کشاورزان مرغ سعی در از بین بردن کودتای اجتماعی در ریخته های خود دارند ، آن را به حیوانات لبنی تغذیه می کنند. همانطور که از ارزیابی کمیته پزشکان گذشته نشان داده شده است ، 18 درصد از کشاورزان مرغ آرکانزاس از زباله های مرغ به عنوان سرکوب ، گسترش عوامل بیماری زا و در برابر مانع بیماری حمایت می کنند.

 

جوجه ها در درجه ای از سن شش و دو ماهگی در بعضی جاها قصابی می شوند که با سرعت 140 تا 175 حیوان پرنده به صورت قابل اطمینان اجرا می شوند. همه چیز باعث می شود که آمریکایی ها بیش از 1 میلیون مرغ را به طور قابل اعتماد مصرف کنند. خوشبختانه ، هیچ موردی از انتخابهای مثبت و مداوم وجود ندارد ، موضوعی که ما در این شماره از آن می خواهیم مانند تحقیقات مسیر باشد. مرغ بهترین چربیهای بیماری است که باعث ایجاد آمینهای هتروسیکلیک در رژیم غذایی آمریکا می شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ شهریور ۹۸ ، ۱۵:۳۶
milad gh